Ogłoszenia parafialne

 

Ogłoszenia Parafialne

na III Niedzielę Wielkanocną

15 kwietnia 2018 r.

 

 

  1. Dzisiaj – 15 kwietnia, przed kościołem trwa zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Obrony Życia. Bóg zapłać za ofiarność!

 

  1. W poniedziałek – 16 kwietnia, Panie z Parafialnego Zespołu Caritas chcą porządkować salkę i kuchnię w Domu Parafialnym i zapraszają wszystkich członków PZC do wspólnej pracy od godz. 9:00.


  2. W związku z ruszającymi pracami nad budową nowego probostwa, w bieżącym roku kalendarzowym zostanie przeprowadzonych 5 zbiórek wśród Parafian na cele remontowo – budowlane. Zbiórki odbędą się w miesiącach: kwiecień, czerwiec, sierpień, październik i listopad. Zbiórki będą przeprowadzane między 20 a 30 dniem każdego miesiąca. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim Parafianom, którzy troszczą się o sprawy materialne naszej wspólnoty!

 

  1. Uczestników parafialnych wczasów w Zaniemyślu proszę o dokonanie kolejnej wpłaty za wczasy w wysokości 100 zł od osoby (do końca kwietnia).

 

  1. Sołtys, Rada Sołecka Wsi Nosków oraz Szkoła Podstawowa w Noskowie serdecznie zapraszają mieszkańców Noskowa, na doroczne spotkanie z okazji „Dnia Seniora”. Uroczystość odbędzie się dnia 21 kwietnia 2018 r.  (sobota) w Świetlicy Wiejskiej w Noskowie o godz. 16:00.  W programie uroczystości przewidziano: występy artystyczne dzieci, poczęstunek, wspólne biesiadowanie oraz zabawę taneczną z zespołem Duet Dance. Wstęp – 10 zł od osoby. Zapisy w sekretariacie szkoły (tel. 62 740 00 60).

 

  1. W minionym tygodniu zmarł nasz Parafianin Śp. Czesław Drożdż z Parzęczewa (l.55). Pogrzeb odbył się w piątek.  Wieczny odpoczynek…..

 

  1. W minioną niedzielę przed kościołem odbyła się zbiórka ofiar do puszek na Caritas Archidiecezjalną. Zebrano 213 zł. Bóg zapłać za ofiarność!

 

  1. Serdecznie dziękuję wszystkim Parafianom, którzy w minionym tygodniu zaangażowali się w prace porządkowe na rzecz parafii. Bóg zapłać!

 

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W nadchodzącym tygodniu zapraszam rodziny z ulicy Szkolnej: Mirosław Nowaczyk, Roman Brożyna, Adam Regulski i Bernadeta Jańczak.

 

  1. Dziękuję za złożone dary na stół proboszczowski oraz wszelkie okazane dobro, życzliwość i pomoc... Bóg zapłać!

 

 

                                                           Ks. Jarosław Kaczmarek – proboszcz