Zaproszenie na zakończenie procesji fatimskich

W sobotę - 13 października 2018 r. o godz. 2000 odbędzie się uroczysta procesja na zakończenie procesji fatimskich. Z figurką Matki Bożej Fatimskiej oraz ze świecami i lampionami pójdziemy ulicami naszej wsi, odmawiając różaniec w intencjach naszych rodzin oraz o ratunek dla zagubionych i zniewolonych grzechami.

Wyruszymy ulicą Kościelną, Koźmińską i Łąkową, wracając na plac kościelny. O zabezpieczenie procesji proszę strażaków naszej jednostki OSP, zaś o niesienie figurki oraz prowadzenie kolejnych „dziesiątek” proszę matki różańcowe, młodzież z Caritasu, strażaków, panie z Caritasu i ojców różańcowych. Zakończymy procesję w świątyni Apelem Jasnogórskim. Niech to modlitewne spotkanie pomoże nam wyrazić miłość i wdzięczność Maryi za macierzyńską opiekę i łaski, jakie za Jej wstawiennictwem otrzymujemy.

Żródło foto - Sekretariat Fatimski