Grupy parafialne

Serwis internetowy parafii pw. Świętej Trójcy w Noskowie redaguje zespół w składzie:

• Ks. Dariusz Paterczyk – redaktor naczelny, cenzor
  • Justyna Ratajczak – administrator, redaktor
  • Marcin Jankowski – administrator serwisu

Kontakt:

E-mail: parafia.noskow@wp.pl

Strona internetowa naszej Parafii została utworzona w styczniu 2012 r.

Powstała ona z myślą, o tym, aby ułatwić Parafianom oraz Gościom, odwiedzającym nasz serwis, dostęp do śledzenia informacji i wydarzeń, z życia Parafii.

Strona internetowa naszej Wspólnoty jest ciągle rozbudowywana. Na bieżąco aktualizujemy treść i dodajemy nowie wiadomości. Publikujemy relacje i fotorelacje z wszystkich najważniejszych wydarzeń z życia Parafii oraz uroczystości kościelnych. Informujemy także o ważniejszych inicjatywach podejmowanych w Archidiecezji Poznańskiej.

Strona naszej Parafii stała się swoistym pamiętnikiem parafialnym i cieszy się coraz większą popularnością. Profesjonalne statystyki, z których korzystamy, pokazują, że odnotowujemy coraz więcej wizyt, co w tak małej wspólnocie parafialnej uważamy za wielki sukces!