Grupy parafialne

• Klasa VII SP –
  • Klasa VIII SP, I LO i ZSZ – 13 marca, godz. 18.00

Koło Żywego Różańca

Służba liturgiczna (Ministranci, lektorzy)

Szafarz Komunii Św.

Parafialna Rada Ekonomiczna

Parafialna Rada Duszpasterska

Parafialny Oddział KSM

Zespół folklorystyczny „Noskowiacy”

Redakcja parafialnej strony internetowej

Serwis internetowy parafii pw. Świętej Trójcy w Noskowie redaguje zespół w składzie:

• Ks. Dariusz Paterczyk – redaktor naczelny, cenzor
  • Justyna Ratajczak – administrator, redaktor
  • Marcin Jankowski – administrator serwisu

Kontakt:

E-mail: parafia.noskow@wp.pl

Strona internetowa naszej Parafii została utworzona w styczniu 2012 r.

Powstała ona z myślą, o tym, aby ułatwić Parafianom oraz Gościom, odwiedzającym nasz serwis, dostęp do śledzenia informacji i wydarzeń, z życia Parafii.

Strona internetowa naszej Wspólnoty jest ciągle rozbudowywana. Na bieżąco aktualizujemy treść i dodajemy nowie wiadomości. Publikujemy relacje i fotorelacje z wszystkich najważniejszych wydarzeń z życia Parafii oraz uroczystości kościelnych. Informujemy także o ważniejszych inicjatywach podejmowanych w Archidiecezji Poznańskiej.

Strona naszej Parafii stała się swoistym pamiętnikiem parafialnym i cieszy się coraz większą popularnością. Profesjonalne statystyki, z których korzystamy, pokazują, że odnotowujemy coraz więcej wizyt, co w tak małej wspólnocie parafialnej uważamy za wielki sukces!