Obchody XXIX Światowego Dnia Chorego w naszej archidiecezji

Powiększ obraz

W sanktuarium Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Smolicach, 11 lutego 2021 roku, w Światowy Dzień Chorego, o godz. 11.00, zostanie odprawiona Msza św. w intencji chorych i cierpiących, przebywających w izolacji i na kwarantannie oraz tych, którzy niosą pomoc i ulgę w cierpieniu. Mszy św. przewodniczyć będzie J.E.Ks. Biskup Grzegorz Balcerek. Ze względu na stan pandemii, będzie możliwość uczestniczenia w transmisji na żywo: https://www.facebook.com/sanktuarium.smolice/.

Pamiętajmy w modlitwie o naszych chorych Parafianach, aby Chrystus umocnił ich w trudnych doświadczeniach, a także, aby według woli Boga wracali do zdrowia i sił. Wspierajmy też potrzebujących troskliwą opieką i pomocą, które są wyrazem naszej chrześcijańskiej miłości.