XVI niedziela zwykła – 21 lipca 2024 r.

1. Ofiary składane dziś przy okazji błogosławieństwa pojazdów będą przekazane na zakup potrzebnych środków transportu dla polskich misjonarzy, służących w wielu krajach świata.
  2. Serdecznie zapraszam na popołudniowe spotkanie dla Parafian, dziś o godz. 16.00 przy Domu Parafialnym, dziękując Organizatorom za przygotowanie wspólnego świętowania.
  3. W sobotę po mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.00 i okazja do spowiedzi św.
  4. W przyszłą niedzielę składka remontowo-inwestycyjna.
  5. Odpust ku czci św. Jakuba apostoła w parafii w Cerekwicy w przyszłą niedzielę, suma o godz. 12.00.
  6. Dziś w „Przewodniku Katolickim” o kulcie Krwi Chrystusa, obrazach, którymi Pan Jezus ukazywał Królestwo Boże i jak zachęcić młodych do czytania, w cenie 10 zł. W dwumiesięczniku „Misyjne drogi” o rodzinach, które wyruszyły na misje do różnych krajów świata, w cenie 7 zł.
  7. Dziękuję za posprzątanie świątyni i ofiarowane kwiaty na ołtarz. W nowym tygo­dniu proszę o pomoc mieszkańców z ul. Jarocińskiej (szczegóły w gablocie).
  8. Dziękuję za życzliwą współpracę, wspólną modlitwę i wszystkie ofiary. Bóg zapłać!
  9. Ofiarę na cele kultu religijnego oraz podejmowane prace i potrzeby naszej wspólnoty można także wpłacić na konto parafii o numerze 86 8427 0009 0307 3339 2000 0001.

ks. Dariusz Paterczyk – proboszcz