IV niedziela wielkanocna – 21 kwietnia 2024 r.

1. Uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski, będziemy obchodzić we wtorek, zaś święto św. Marka, ewangelisty, w czwartek.
  2. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 9.00 do 18.00.
  3. Warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży w piątek o godz. 16.00 w Domu Parafialnym, zapraszamy.
  4. Kandydatów do bierzmowania z kl. VII zapraszam na mszę i spotkanie w piątek.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w sobotę po mszy wieczornej do godz. 20.00; w tym czasie także okazja do spowiedzi świętej.
  6. W przyszłą niedzielę składka remontowo-inwestycyjna.
  7. Dziś w „Przewodniku Katolickim” o godności człowieka w świetle nauki Kościoła, fałszywych założeniach tzw. prawa do aborcji i jak rozmawiać z nastolatkiem, w cenie 10 zł.
  8. Dziękuję za posprzątanie świątyni i ofiary na kwiaty na ołtarz. W nowym tygo­dniu proszę o pomoc mieszkańców z ul. Szkolnej (szczegóły w gablocie).
  9. Dziękuję wszystkim Parafianom, którzy uczestniczyli w rekolekcjach za wspólną modlitwę i hojne ofiary na dzieło Ojców Redemptorystów oraz za wszelką pomoc w pracach dla dobra naszej parafii i wszystkie złożone ofiary. Bóg zapłać!
  10. Ofiarę na cele kultu religijnego oraz podejmowane prace i potrzeby naszej wspólnoty można także wpłacić na konto parafii o numerze 86 8427 0009 0307 3339 2000 0001.

ks. Dariusz Paterczyk – proboszcz