Szlakiem drewnianych kościołów – Nosków

Powiększ obraz

Telewizja Poznań realizuje od lat ciekawy cykl reportaży pt. „Szlakiem drewnianych kościołów”. Niedawno pan Piotr Robakowski odwiedził naszą parafię i przygotował wraz z zespołem redaktorów TVP 3 z Poznania program o naszej parafialnej świątyni. W krótkim filmie możemy podziwiać piękne zdjęcia naszego kościoła oraz jego otoczenia, spojrzeć bliżej na wystrój i zabytki, które go zdobią oraz usłyszeć o historii i architekturze z ust osób, które zaangażowane są w prace renowacyjne i konserwacyjne, jakie podejmujemy, aby ten piękny zabytek był przez następne pokolenia znakiem wyznawanej szczerze wiary i troski o polską kulturę oraz sztukę, odziedziczoną po naszych przodkach.

Dziękując Dziennikarzom za przygotowanie filmu o naszej świątyni zachęcam do oglądania powtórek programu na antenie TVP 3 Poznań oraz w internecie, gdzie możemy znaleźć też poprzednie odcinki cyklu i poznać w ten sposób inne piękne kościoły na terenie naszej archidiecezji oraz Wielkopolski.

Poniżej odnośnik do programu na stronie internetowej Telewizji Poznań:

Szlakiem drewnianych kościołów – Nosków