W niedzielę i święta nakazane uczestniczyć we Mszy świętej i powstrzymać się od prac niekoniecznych.

Powiększ obraz

Z dniem jutrzejszym, czyli niedzielą 20 czerwca 2021 roku, dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej oraz w święta nakazane zostaną zniesione jednocześnie we wszystkich diecezjach, w których do tej pory obowiązywały w związku z pandemią Covid-19. Tę decyzję podjęli biskupi zgromadzeni na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Z wiarą i miłością do Chrystusa, który składa w Eucharystii ofiarę zbawienia za każdego z nas, spotkajmy się na wspólnej modlitwie w parafialnej świątyni, nieustannie dziękując Bogu w Trójcy Świętej za otrzymane łaski i zawierzając naszą przyszłość, prosząc o błogosławieństwo na czas nadchodzących żniw, wakacji i urlopów, abyśmy wytrwale wypełniali wolę Bożą w naszej drodze ku życiu wiecznemu. Szczęść Boże wszystkim Parafianom!

ks. Proboszcz