Jak przeżyć Wielki Tydzień – materiały dla wiernych

Powiększ obraz

Duszpasterze naszej archidiecezji przygotowali różnego rodzaju pomoce, aby ten szczególny Wielki Tydzień pobożnie i głęboko przeżyć w gronie naszych rodzin, które tworzą wspólnotę Kościoła Chrystusowego. W tym celu powstała nowa strona internetowa, na której odnajdziemy propozycje katechez, modlitw, rekolekcji, potrzebnych informacji, które pomogą nam pogłębić życie duchowe i przygotować liturgię domową.

Zobacz: Święta w domu

Polecam także aktualne wydania tygodników katolickich.

Gość Niedzielny
Niedziela
Przewodnik Katolicki

Redakcja „Przewodnika Katolickiego” poleca także e-booka „Wielkanoc w domu” – o świętowaniu w czasie pandemii (do pobrania bezpłatnie na stronie czasopisma).

W Wielki Piątek rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Miłosierdzia Bożego.

Zobacz: Nowenna do Miłosierdzia Bożego

Ciekawa książka o wierze o. Tomasza Grabowskiego OP, bezpłatnie do pobrania.

Wiara nie tylko w czasach zarazy