„Nieplanowane” dziś w TVP 1

Powiększ obraz

Jeden z najgłośniejszych filmów ostatnich lat można dziś wieczorem obejrzeć w TVP 1 o godz. 21.35. To prawdziwa historia Abby Johnson, która ujawnia prawdę o aborcji i jej rzeczywistych skutkach, a także o przemyśle rozwiniętym, by zabijać nienarodzone dzieci.Film pozwala na nowo przemyśleć swój stosunek do życia poczętych dzieci, co również należy rozpatrywać pod kątem piątego przykazania Bożego „Nie zabijaj”. Dodatkową wartością jest również udział w filmie autentycznych bohaterów tej historii. Warto poświęcić czas na ten niezwykle wartościowy film, który pomógł w przemianie życia nie tylko głównej bohaterki, ale także wielu ludzi na świecie i przyczynił się do wielu pozytywnych zmian w kodeksach prawnych, które przecież mają gwarantować ochronę życia każdego człowieka.

Krótkie zaproszenie na film, który w ubiegłym roku miał premierę w kinach, kierują Lech Dokowicz i Maciej Bodasiński.