Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego 2018/2019

Powiększ obraz

W poniedziałek  3 września 2018 r. Mszą św. o godz. 10.00 rozpoczął się nowy rok szkolny. Na liturgię licznie przybyli uczniowie, rodzice, nauczyciele i dyrektor Szkoły Podstawowej w Noskowie.

Ksiądz Proboszcz Dariusz Paterczyk podkreślił jak bardzo ważne jest wykorzystywanie darów, które otrzymaliśmy od Pana Boga. Po Mszy Świętej wszyscy udali się do szkoły, gdzie odbył się uroczysty apel inaugurujący nowy rok szkolny.

Natomiast w niedzielę 9 września o godz. 11.00 odbyła się Msza św. z udziałem dzieci podczas której ks. Proboszcz poświęcił tornistry oraz przybory szkolne naszym pierwszoklasistom. Niech nowy rok szkolny przyniesie wiele wrażeń, przyczyni się do pogłębienia wiedzy oraz pozwoli wzrastać w mądrości. Powodzenia…

fot. Piotr Sendziak