XVI Festiwal Musica Sacromontana

Powiększ obraz

Już w najbliższą sobotę rozpocznie się w bazylice świętogórskiej w Gostyniu XVI Festiwal Muzyki Oratoryjnej Musica Sacromontana. Każdy z koncertów ma swój niepowtarzalny charakter. Każdy jest niezwykłym wydarzeniem, które prezentuje różne rodzaje muzyki w wykonaniu światowej sławy artystów. Łączy je pragnienie wzniesienia ludzkiej duszy ku temu, co najpiękniejsze, ku Bogu, który świat obdarował bogactwem talentów.

W imieniu Księży Filipinów, z wielką pasją organizujących ten wyjątkowy festiwal, serdecznie zapraszam i zachęcam do udziału i odkrywania wspaniałych dzieł muzycznych w tak ujmującej przestrzeni bazyliki na Świętej Górze przed cudownym obrazem Matki Najświętszej, która stała się natchnieniem wielu twórców i wykonawców.

Szczegółowe informacje, dotyczące programu festiwalowego i zasad udziału znajdziemy na stronie: http://jozefzeidler.eu/web/index.php