Zaproszenie na Bieg Niepodległości

Powiększ obraz

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci i dorosłych do udziału w Biegu Niepodległości, organizowanym z okazji Jubileuszu  100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz 100. Rocznicy Wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Bieg odbędzie się dn. 10 listopada 2018 r.

Trasa będzie liczyć ok. 2 km. Impreza nie będzie miała charakteru wyścigu. Grupa poruszać się będzie biegiem, w sposób zwarty, zbierając się w wyznaczonych miejscach (czekając na wszystkich biegaczy). Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal oraz ciepły posiłek po biegu.

START: godz. 10:00 ul. Okrężna (przy posesji Państwa A.M. Biegańskich)

META: ul. Szkolna (boisko sportowe przy Szkole Podstawowej w Noskowie)

Udział w zawodach jest bezpłatny. Zapisy są przyjmowane w sekretariacie szkoły w nieprzekraczalnym terminie do dn. 31 października 2018 r. (tel. 62 740 00 60)

Uczestników biegu prosimy o zabranie flag narodowych.

Organizator: Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Noskowie