Bal Wszystkich Świętych 2017

 

Dnia 31 października 2017 r., w wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych, w Szkole Podstawowej w Noskowie odbył się "Bal Wszystkich Świętych". Imprezę zorgazniowano w naszej parafii już po raz czwarty jako alternatywę dla pogańskiego świętowania halloween. Zamiast przebierać się za diabły, czarownice czy wampiry, przebraliśmy się za świętych i anioły, pokazując w ten sposób, jak bawią się chrześcijanie!

 

Uroczystośc została zainaugurowana Mszą Świętą i nabożeństwem różańcowym w kościele parafialnym o godz. 16:00. Następnie, uczestnocy balu, z księdzem Proboszczem na czele przeszli w korowodzie Świętych do szkoły, gdzie rozzpoczęął się Bal. Oczywiście nie mogło zabraknąć w tym dniu słodkiego poczęstunku oraz konkursów. Sponsorzy Balu ufundowali całe mnóstwo słodyczy dla dzieci.  Impreza zakończyła się o godz. 19:00. Do zobaczenia za rok o tej samej porze!Uśmiech

 

Ogranizaotrzy Balu składają serdeczne podziękowania

Panu Piotrowi Biniaszowi oraz Pani Danieli Biegańskiej

za ufundowanie słodyczy i napojów dla dzieci. 

 

Organizatorami Balu Wszystkich Świętych w Noskowie byli: Parafia pw. Świętej Trójcy w Noskowie, Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe "Noskowiacy" oraz Szkoła Podstawowa w Noskowie.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii.