Jesteś tutaj:

Rok: 2018

Więcej o Zakończenie procesji fatimskich

Obchody XVIII Dnia Papieskiego, w sobotni wieczór 13 października 2018 roku, rozpoczęliśmy w naszej wspólnocie parafialnej procesją fatimską. Tym razem na różańcową modlitwę w intencjach całej parafii i naszych osobistych wyruszyliśmy o godz. 2000 na ulice naszej wsi.

Więcej „Zakończenie procesji fatimskich”

Więcej o List Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego do osób chorych i w podeszłym wieku przed Nawiedzeniem Kopii Cudownego Obrazu Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

Kochani chorzy!

Myślę o cierpieniu, jakim jest naznaczone Wasze życie. Wielu z Was doświadcza różnych cierpień ciała i ducha; słabnących zdolności widzenia, słyszenia, chodzenia, bezsenności.

Więcej „List Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego do osób chorych i w podeszłym wieku przed Nawiedzeniem Kopii Cudownego Obrazu Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej”